Je přístupny dinopark orlová pro vozíčkáře?

Nejlepší odpověď
baghira

Podle jejich www stránek částečně ano.

Je DinoPark bezbariérový?
Ano, jeho horní polovina. Parkoviště i vstup jsou uzpůsobeny pro invalidní vozík, stejně jako jeho horní část, kde je většina atrakcí (3D kino, DinoShop, občerstvení a zhruba polovina modelů s výhledem na většinu ostatních).

Dolní polovina je pod prudším kopcem lesním údolím, a tak bohužel není možné ji pokládat za berbariérově přístupnou.

Zdroj: http://www.di­nopark.cz/dino­park-ostrava/caste-dotazy.php