Zlatý

Je přirozené, když nepotřebuje k životu sex?

Řeč je o cca pětadvacetileté ženě. Je to normální, nebo již jde o formu frigidity, kterou je třeba řešit u lékaře či psychologa?
Doplňuji:
nene, nejde o "dívku mého srdce" ;{)> jde o kamarádku a mám o ni jen určitou obavu, protože v jejím věku už by se přeci jen mělo něco ozývat ... ;{)>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já si myslím,že hlavně záleží na partnerovi,když je chlap "ňouma",tak se té ženě vůbec nedivím,že nemá ani pomyšlení na sex.Když jí bude chlap celou noc jenom držet kolem krku,tak to nas..e i tu nejklidnější ženu !!!!!!!!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Nedá mi,to,musím to napsat a vyložte si to každý,jak chcete...je to velice známý citát,samozřejmě,že autor to myslel úplně jinak,ale nechte se unášet fantazií a dobou

Muž, jenž má jazyk, pravím, není mužem, když jím neumí dobýti ženy. William Shakespeare

A ještě jeden:Žena vám odpustí všechno kromě toho, že nevzbudila touhu. Ale nevím kdo to řekl....

Zlatý

Zkuste se mrknout na sebe, ne vždy je to o ženě.

Stříbrný

Je to dáno také chutí neboli apetitem.Někdo to potřebuje 3x denně,někdo1x měsíčně a někdo skoro vůbec.Jeli potřeba ,nebo nutnost vědět přesně o co jde,bylo by dobré aby ta slečna probrala situaci se sexuologem.Mohlo by to narušovat parnerský vztah.

Zdroj: život

Bronzový

Proč by se měla léčit,asi jí to tak vyhovuje a nebo čeká na toho pravého. Nebo po svatbě,čert aby se v těch ženských vyznal. Nebo se jí třeba s jejíma sexuálníma zážitkama nechce třeba jen svěřovat. Tak prostě ještě neměla chlapa,no a co Vy quentosi,jak jste na tom..???

Stříbrný

Je to smozřejmě individuální, ale pravda je, že my ženy prožíváme potřebu sexu a svou sexualitu trochu jinak, než Vy muži.
Naše touha po sexu je u většiny z nás hodně závislá na tom, zda nás někdo fyzicky přitahuje. Většina žen prostě netouží po sexu s mužem, který se jí "nelíbí", a kterého nemiluje.
Máme také určitá věková období, kdy máme touhu po sexu trochu vyšší a naopak, kdy nám vůbec nechybí. Yáleží to na hodn věcech - na naší psychické vyzrálosti, připravenosti atd. Je třeba si uvědomit, že sex pro ženu znamená možnost otěhotnění a mateřství, a i když je to jen podvědomé, může žena, která se ještě necítí na mateřství připravená, mít daleko menší chuť na sex.
...a pak je také možné, že Vám kamarádka neříká úplně pravdu. Ostatně, pokud to není dívka Vašeho srdce a nehodlá se jí stát, pak normální žena běžně nevypráví o svých sexuálních touhách kamarádovi ;) To dělají takové ty "lehčí" z nás, které jsou ochotné svádět i "pouhé kamarády".

Zlatý

Sexuální apetit,mají lidé různý.
Pokud jí vyhovuje život bez sexu,tak je to OK.
Jako,možná netypický příklad,dávám jeptišky.Ty se také dobrovolně vzdaly světských požitků,mimo jiného i sexu.
Musí být proto všechny frigidní?
Možná,že se v ní něco ozývá a před vámi to tají.
Obecně vzato,vzhledem k poslání ženy,to je řekl bych- netypické.

Zlatý

Ta dívka může být věřící a se sexem chce počkat až po svatbě.

Bronzový

Já bych řekla, že jo. Třeba je pro ní sex nudný a představuje si , že místo sexu může dělat spoustu jiných zajímavějčích věcí.

Já si myslím, že pokud je to jen kamarádka, ne kamarádka na sex, jak je teď trendem, tak může být přirozené, že se jen s tebou o tom stydí mluvit a není jí to příjemné...a proto třeba odpoví jen ne já tohle nechci dělat, nemám na to chuť atd. .. v druhém případě třeba má nějaký komplex, za něco na svém těle se stydí, nebo si myslí, že nemá dostatečně mnoho zkušeností, aby byl sex fajn...v tom případě by bylo lepší si s ní vklidu promluvit, netlačit na ní, jen ji ujistit, že je krásná...

Pokročilý

Dívka tvého srdce odmítá soulož a ty ji posíláš k psychiatrovi? Řekl bych, že netřeba, každý má svůj postoj k tělesnosti, a není na tom nic nenormálního. Třeba časem povolí.

Pokročilý

pokud vubec nepotrebuje sex - absolutne ji nelaka a nevyhledava ho, tak to podle me normalni neni. je prirozene se rozmnozovat :-) muze v tom byt nejaky psychicky problem, anebo proste frigidita.
to by ale neznamenalo, ze slecna nemusi prozit spokojeny zivot.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.