Michalka.K

Je při prvním zaměstnání lepší smlouva na dobu určitou nebo na neurčitou?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Na dobu neurčitou

Anketa jako prase.
I při zaměstnání na dobu neurčitou jsi ve zkušební době ( což je svým způsobem doba určitá) a nejenom při prvním zaměstnání.

Další odpovědi
msi

Na dobu neurčitou

anonym

Na dobu neurčitou

Neurčitou – a to bez ohledu, zda jde o první nebo tisícísedmisté­padesítéosmé zaměstnání.
😉

marci1

Na dobu neurčitou

Samozřejmě na dobu neurčitou. Smlouvu na dobu určitou ( třeba 1 rok ) Ti zaměstnavatel nemusí prodloužit. Ve smlouvě na dobu neurčitou můžeš ve zkušební době ( která nesmí být sjednána na dobu delší než 3 měsíce ) pracovní poměr ukončit bez udání důvodu a samozřejmě zaměstnavatel také.:-)

Stingo

Na dobu neurčitou

adam marly

Na dobu určitou

Stoprocentně na dobu neurčitou

ivzez

Na dobu neurčitou

Doplňuji:
Z pozice zaměstnance je výhodnější
smlouva na dobu neurčitou,
z pozice zaměstnavatele na dobu určitou.

Poklička

Na dobu neurčitou

Nely.P

Na dobu neurčitou