Miroslavst

Je přejídání a konzumace vánočních dobrot během svátků nezdravá?

Prý je to nezdravé a ponejvíce to řeší ženy. vždy to slyším, jak říkají, že zase přibraly. Je to tak?
Pokud chcete tyto vánoce prožít zdravě, nepřejídejte se a všechno mi pošlete-mně trocha tloušťky neuškodí :D

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

každý přežírání je nezdravý. Když je to třeba jen jednou tak si myslim, že to nijak extra nevadí, ale přes ty svátky.. hoodně lidí si stěžuje, jak nabralo kila po cukroví a blablabla :D jako by je někdo nutil to jíst :D Já o vánocích tloustnu zásadně na bramborovym salátu a řízkách :) to si můžu dát k snídani, obědu i večeři :D

Další odpovědi
panenka

Ano je to nezdravé ale stejně všichni nakonec zhřešíme a nacpeme se a stou váhou je to taky pravda já ale moc toho nepojím vždy jen z každého trochu ,protože nejsem zviklá se naládovat .Pokud něco zbyde určitě pošlu

iceT

Ja se taky na vanoce nacpu,mamka taky pribere,ale pokud se po vanocich clovek vrati do normalniho stravovaciho rezimu,tak se snad nic nestane.
Ale naucila jsem se do cukrovi pridavat mene cukru,nez je v receptech uvadene,sice se tim nicmoc neresi,ale aspon ten pocit…

ps:Miroslave,Vy jste na sladke?:-)

Mili @

Já teda i na štědrovečerní večeři dávám na talíře „přiměřeně“, protože se u nás nikdo necpe…
Pak už záleží na každém, na co má chuť a co si dá…
Ale bramborovej salát s kaprem – ten já můžu – a nepošlu.....

Miroslavst

IceT-na sladké? A jak!

iceT

Tak to jsme dva,prede mnou aby se sladke zamykalo…