FOG

Je pravidlem, ze ma obraz vedle podpisu i datum?

Maji vsechny obrazy podpis popr. datum.Jsou na to nejake pravidla,zvyklos­ti.A kdyz ne,jak ze zjisti kdo to maloval a v ktere dobe.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Ne, není.

Záleželo to jenom na autorovi samém.

Mnohokrát podepisovali i díla, na kterých udělali jenom pár tahů po tom, co ho namalovali jeho pomocníci.

Další odpovědi
Drap

Pravidla na to nejsou, spíše zvyklosti. Poměrně dost autorů k podpisu uvádí i rok zhotovení. Celé datum jen zcela vyjímečně. Pravost obrazu i autora mohou provést stanovené soudní znalci.

Děda Louda

Není to pravidlo, ale také to není nic neobvyklého.