Lenjička

Je pravidelná stolice výmyslem amerických seriálů nebo to tak opravdu funguje?

A co pro to udělat?

Nejlepší odpověď
annas

Pravidelná stolice je známkou dobrého zdraví.
Nevím, proč by toto tvrzení mělo platit jen podle amerických seriálů.

Podívejte se do odkazu. Najdete několik rad.

Zdroj: http://www.strevni-zanety.cz/novin­ky/pravidelna-stolice-je-znamkou-dobreho-zdravi-117

Další odpovědi
tuCZek

Myslím že ůplná pravidelnost není důležitá,ale dostatečná je ten správný výraz.
Každý den si dát pár lžic otrub zlepší trávení i vyměšování

dědapetr

Každopádně je to dobře a pro udržení pravidelně stolice-Používat Psyllium Hlavní použití:

  • prostředek k ochraně před zácpou a průjmem
  • napomáhá čistit trávicí ústrojí a regulovat stolici
  • pomáhá vylučovat odpadní produkty z těla
  • blahodárně působí při regulaci hladiny cholesterolu v krvi
  • příznivě působí při naváze a obezitě
  • pomáhá zahánět pocit hladu

Dávkování a způsob přípravy: nejlépe ráno nalačno a večer před spaním 1 lžička do 0,25l vlažné vody a rychle vypít. Max. dávka 5 lžiček denně.

Zdroj: http://www.sal­viaparadise.cz/psy­llium-p-203.html?cPat­h=13_132

venkovan

istě, ale otázka je té pravidelnosti. Někdo jednou děnně, jiný i několikrát.
Co proto – to nejhorší co může mladého člověka potkat – dostatek vlákniny, pestrá skladby stravy a hodně pohybu.
Popřípadě pravé, nefalšovné, ale pasterizovné mékood krávy

Radak

Měla jsem tyto problémy a pomohlo mi užívání lněného semínka. Nejdříve tři polévkové lžíce denně, potom dvě, nyní mi stačí jenom jedna. Musí to ale nabobtnat až v břiše, aby to mělo ten účinek.