Loreta

Je pravdou,ze uzdravujici proces boli?

Nejlepší odpověď
tuCZek

… to slyším poprvé.
Pokud vím tak svědí

Další odpovědi
chudst

Ceho? Kdy? Jak? U zlomene ruky nic pri leceni necitite, akorat je to neprijemne pri rozcvicovani. Kdyz mate nejakou oderku, tak sama od sebe muze svedit, ale i docasne bolet. Kdyz vam vytrhnou zub, taky vas to chvili boli, nez si na to organizmus zvykne a zacne dane misto uzdravovat.

Je to individualni, zalezi na nemoci nebo spise na zraneni. (U beznych nemoci jako takovych snad ani nevim, jestli by pri uzdravovani nejak bolely, svedily nebo delaly neco nekaleho :))

tazatelka

Obvykle ano. Rána, která se hojí, bolí, obézního člověka v procesu hubnutí zpočátku „bolí“, že si nemůže dát dortík nebo pivko 🙂, zkrátka a dobře, nic nového a pozitivního obvykle nepřichází bezbolestně.