zjentek

je pravděpodobný, že čtoucí rady v místních odpovědích, se záhy naučí chlastat víno a nebo slivovici?

Doplňuji:
johana 56: bližní jak bližní ..já bych se spíše trochu obával i o vlastní blaho ..né?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš, že střízlivej Odpověďmi neprojde???
😉

Další odpovědi
anonym

Záleží na pevné vůli jedince.Mně také kamarád říkal, že se na vojně naučím kouřit, jako on se naučil, ale já do dneška nekouřím, protože jsem se to ani nesnažil naučit.

johana 56

Chválím obavy o blaho bližních.
Naštěstí není tento způsob učení se povinný,masový nárůst alkoholiků na Odpovědích určitě nehrozí.Všeho s mírou,občas i s Mírou :)

anonym

Podle čeho tak soudíš?
Vždyť nemůžeš ani tušit co čtoucí chlastají za sajrajt?
Třeba jsou abstinenti,nebo na to nemají a raději jen čtou a přispívají do diskusí.
Doplňuji:
A už se nauč psát při otázce konečně velké písmeno na začátku věty,díky

dědapetr

Když popíjím víno,tak v klidku a pohodě,chci si ho vychtnat.U odpovědí popíjím čaj,který se ktomu hodí .

anonym

Řekněme,že se někdo může naočkovat a tím si posílit společenskou imunitu,ale samozřejmě,že to není povinné.
Doplňuji:
http://uloz.to/xXPf5hD/­legenda-o-opilem-mistrovi-jackie-chan-cz-1994-akcni-komedie-avi

lota

Určitá pravděpodobnost tam je…

Pepa25

zjentku, mám pro tebe špatnou zprávu: asi jsem začal pozdě nebo pít neumím nebo jsem si naopak ještě víc oslabil organismus, ale viróza (skutečná) mě předevčírem přemohla

zjentek

Pepa25: to, že seš na tom zle, pro mě není až tak špatná zpráva ..tím se vůbec netrap

gecco

Dědapetr ->> myslíš projímavý?
;-D
Občas by se hodil…
😉

zjentek

gecco: kdyby střízlivej odpověďmi prošel, mělo by to tady dlouhou budoucnost ;)

johana 56

zjentku

Jak se chovám k bližnímu /s Mírou/, je odrazem toho,co požaduji od sebe /s mírou/.Nebo né?
Jinak konkrétní osobní připomínky prosím raději do diskuze,postrkování neusím.Ne proto,že bych se bála kritiky,svůj postoj si v případě oprávněnosti umím obhájit.Mimocho­dem,každé ráno hned po probuzení si připomenu,čeho se vyvarovat a jak se chovat,sebekritiky mám dost i na rozdávání :)

zjentek

johana 56: perfektní ..mohu být skutečně hrdý, že Vaše chování je nějakým, jakýmkoliv odrazem ;)

johana 56

zjentku: ale nebudeme se mračit,nebo joo?:)

zjentek

no hlavně člověk, pokud chce někam dojít, musí za každou cenu, stůj co stůj, vždy a za všech okolností, vysvětlovat věci tak, aby bylo po jeho, což je logický, pánč jinejma očima, než svejma, ten svět ani nechápeme ..ale neboj, já jsem úplně to samý, buď v klidu, rozhodně není zataženo. Jinak děkuji za slušnou odpověď.
Už dávno jsem se chtěl zeptat a teď je k tomu jedinečná příležitost- potřebuji, aby si psychiatrička myslela, že jsem blázen. Takže mám se před ní nějak přetvařovat? ;)

johana 56

vždycky nemusí po mém,vlastně ani není.Těší mě,že není zataženo, to „Vaše chování“ zní rozhodně lépe,než přímé ‚seš blbá?‘
Panč mě nezbývá nic jiného,než se naučit dívat se svět cizíma očima,musím ho tak vidět.
Ohledně rady jak oblbnout psychiatričku. musím zklamat,fakt nevím,ani nehodlám do tohoto oboru fušovat.Můj soukromý názor je,že ten,že kdo je schopen sám sebe prohlásit za blázna,jím určitě není.Ale přetvářka ho k tomuto stadiu klidně může dovést … :)

zjentek

..takže kdo se zde dlouhodobě pohybuje ve stínu mnoha identit, je už blázen ..proč ne, souhlas ;)

johana 56

…může,ale nemusí,k danému ‚jsem blázen‘.Víceré identity ,což není můj případ,neřeším,po­kud neškodí.Je to jejich věc a zbytečné plýtvání mé energie …))