Avatar uživatele
mandat

Je pravda, že ženám při vzrušení zvlhne vagína? A pokud ano, tak od čeho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Je to pravda – vzruš ženu – a ověř si to…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Ano, najdi si na netu „poševní sekret“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Otázka, na ktorú muži hľadajú odpoveď už od stvorenia Evy
Prvý, kto položil túto otázku bol, nie ako by ste si mysleli, prvý Adam, ale večný motor nespokojnosti, hľadania i prezliekač vonkajších podôb Veľký pokušiteľ, čo odtrhol jablko zo Stromu poznania…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

A nekterá má ten sekret pruhledný a jiná bílý(a té muzes uspesne predstírat orgasmus – na nic neprijde:-)). Ale je dobre, ze se informujes – patrí to ke vzdelání…:)
Takze az jí ho tam dás, tak první 3 az 5× velmi pomalu---a pak uz muzes…:-):-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Nojo, přírodní lubrikant :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sabulak

Jaké prosím doma používáte? Nebo spíš s jakými máte zkušenost? Mají tam ty na delší výdrž, tak by mě zajímalo, jak fungují? Díky moc.

Avatar uživatele
Vercule

Ty na delší výdrž jsou super. Ale já osobně tam kupuju lubrikant hlavně pro sebe. Mají tam pro ženy ty stimulační a musím říct, že ty jsou teda parádní.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Heeej, taky mame přesně tyhle dva lubrikanty a jako musím říct, že dohromady je s nima sex fakt parádní. Pro mě osobně třeba hodně intenzívní.

Avatar uživatele
Cizecek.M

A ty ovocný, ty jsi zkoušela? Jako nabídka je super :) A co eterický oleje, zkušenosti?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jaký přesně to je :) Nebo teda spíš, jaký přesně sis vybrala ty? Taky je tam beru, tak by mě zajímalo, s čím jsi spokojená ty :)

Avatar uživatele
Vercule

My kupujeme pro chlapa na delší výdrž a na lepší erekci a já si kupuju ten stimulační :) A musím říct, že všechny, co jsme zkusili, jsou super.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Nooo, taky je máme oba… a musím říct, že když se oba skloubí, tak ten sex stojí faaakt za to :)

Avatar uživatele
Kajolka

Hele, na e-kondomy mají ty stimulační lubrikanty pro ženy. Ty jsou naprosto senzační, určitě si ho kup. Stojí za vyzkoušení.

Avatar uživatele
Honzin8

No, my je kupujeme. Sem tam je použijeme, je to docela příjemná změna. Na e.kondomy tu nabídku mají senzační, širokou, stačí si vybrat.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, my kupujeme kombinaci lubrikantu na zuzení vaginy a pro delší výdrž. A je to super :) Fakt doporučuju.

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
SuzanKa

Ahojky, dotaz… Kde kupujete lubrikanty? Doma na nich ujíždíme a rádi s nima experimentujeme… Tak hledám shop, kde mají veliký výběr…

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vikki.vivi

Ahoj, tak kde sis nakonec našla nabídku lubrikantů, která ti vyhovuje?

Avatar uživatele
Lurenka

Ahoj, na netu, konkrétně tady https://e-kondomy.cz/. Mají tam neskutečnou nabídku těch lubrikantů :)

před 1003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek