mandat

Je pravda, že ženám při vzrušení zvlhne vagína? A pokud ano, tak od čeho?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to pravda – vzruš ženu – a ověř si to…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Ano, najdi si na netu „poševní sekret“.

led

Otázka, na ktorú muži hľadajú odpoveď už od stvorenia Evy
Prvý, kto položil túto otázku bol, nie ako by ste si mysleli, prvý Adam, ale večný motor nespokojnosti, hľadania i prezliekač vonkajších podôb Veľký pokušiteľ, čo odtrhol jablko zo Stromu poznania…

petra15

A nekterá má ten sekret pruhledný a jiná bílý(a té muzes uspesne predstírat orgasmus – na nic neprijde:-)). Ale je dobre, ze se informujes – patrí to ke vzdelání…:)
Takze az jí ho tam dás, tak první 3 az 5× velmi pomalu---a pak uz muzes…:-):-)

Questman

Nojo, přírodní lubrikant :)

Sabulak

Jaké prosím doma používáte? Nebo spíš s jakými máte zkušenost? Mají tam ty na delší výdrž, tak by mě zajímalo, jak fungují? Díky moc.

Vercule

Ty na delší výdrž jsou super. Ale já osobně tam kupuju lubrikant hlavně pro sebe. Mají tam pro ženy ty stimulační a musím říct, že ty jsou teda parádní.

KaraskovaAl

Heeej, taky mame přesně tyhle dva lubrikanty a jako musím říct, že dohromady je s nima sex fakt parádní. Pro mě osobně třeba hodně intenzívní.

Cizecek.M

A ty ovocný, ty jsi zkoušela? Jako nabídka je super :) A co eterický oleje, zkušenosti?

Cizecek.M

Jaký přesně to je :) Nebo teda spíš, jaký přesně sis vybrala ty? Taky je tam beru, tak by mě zajímalo, s čím jsi spokojená ty :)

Vercule

My kupujeme pro chlapa na delší výdrž a na lepší erekci a já si kupuju ten stimulační :) A musím říct, že všechny, co jsme zkusili, jsou super.

Cizecek.M

Nooo, taky je máme oba… a musím říct, že když se oba skloubí, tak ten sex stojí faaakt za to :)

Kajolka

Hele, na e-kondomy mají ty stimulační lubrikanty pro ženy. Ty jsou naprosto senzační, určitě si ho kup. Stojí za vyzkoušení.

Honzin8

No, my je kupujeme. Sem tam je použijeme, je to docela příjemná změna. Na e.kondomy tu nabídku mají senzační, širokou, stačí si vybrat.

Cizecek.M

Ahoj, my kupujeme kombinaci lubrikantu na zuzení vaginy a pro delší výdrž. A je to super :) Fakt doporučuju.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

SuzanKa

Ahojky, dotaz… Kde kupujete lubrikanty? Doma na nich ujíždíme a rádi s nima experimentujeme… Tak hledám shop, kde mají veliký výběr…

Vikki.vivi

Ahoj, tak kde sis nakonec našla nabídku lubrikantů, která ti vyhovuje?

Lurenka

Ahoj, na netu, konkrétně tady https://e-kondomy.cz/. Mají tam neskutečnou nabídku těch lubrikantů :)