hapiky

Je pravda, že zdravé sebevědomí ženy je mucholapka na muže?

Tedy kromě jiných přitažlivostí

Nejlepší odpověď
krabiceodbot

Myslím, že zdravé sebevědomí je přitažlivé pro obojí pohlaví. Zkrátka člověk, který ví, že má hodnotu, aniž by to musel někomu dokazovat je přitažlivý, jelikož je uvolněný, spokojený a v míru sám se sebou, potažmo se světem venku.

Další odpovědi
Dochy

Řekl bych, že ano. Ne že by to byl jediný důležitý aspekt, ale výrazně to pomůže.

klumprt

V přiměřené míře. Takové ty submisivní puťky přitahují opačné extrémy – násilníky a tyrany, kteří je dokážou trápit celý život a někdy to těm puťkám dokonce ani nevadí. Naopak příliš sebevědomé a dominantní ženy nepřitahují normální muže, ale opět pouze opačné extrémy – takové ty podpantofláky a otroky.
Trošku problém moderní doby je, že mnoho žen je velmi společensky úspěšných a pronikají do původně dominantního mužského světa a získávají vnější znaky těch domin. Jenže v duchu jsou normální a chtěly by chlapa, který má nad nimi ještě trochu navrch, jenže takoví už jsou velice vzácní. (A nezajímají se o úspěšné pětatřicítky, když můžou bez nejmenších problémů sbalit jakoukoli dvacítku.)
Tento problém dobře znázorňuje Carrie Bradshaw v Sexu ve městě.
Celkově je situace taková, že spousta lidí hledá takový typ, který hledá jiný typ, který hledá zase někoho jiného.

ivzez

Ano, pro zdravé sebevědomí to platí.
Platí to samozřejmě i naopak.
Zdravě sebevědomí muži bývají přitažliví pro ženy.

Kepler

Mně takové ty suverénky spíše odpuzovaly, ale když měly vyvinuté ty jiné přitažlivosti, tak mi to až tak nevadilo 🙂

Jiří Bohumil

Zdravé určitě, přehnané už málokdy. Jinak ale mnoho mužů nakouká ani tak na sebevědomí, jako spíš jinde (horňáci a dolňáci). Viz specialista na sexuální problematiku Franta Ringo Čech.:-)))

cochee

A když už, tak mužolapka, ne mucholapka… né?

Dochy

Kepler: V dotazu píše „zdravé sebevědomí“. 😉 Extrém už je pak zas extrém… Nic se nesmí přehánět. Se zdravě sebevědomou se podle mně právě dá rozumně mluvit. Puťka se bude bát cokoli kváknout. Extrémně sebevědomá – tam se pak může stát že se ani nedostaneš ke slovu a když ano, stejně to nemusí být nic platné (i když pokud by to extrémní sebevědomí šlo zároveň s nějakým nadprůměrným pochopením pro potřeby ostatních…)