satan

Je pravda,ze zadost o splatkovy kalendar u ceske kancelare pojistitelu musi byt sepsana u notare?Jak mi tvrdil operator.

Jestli nestaci jen pisemna zadost?Abych neplatil zbytecne za notare.

Odpovědi
cukrar

Ne není to pravda. Jelikož ČKP končí zlaté časy, poslední rok neustále zpřísňují požadavky.
Že musíte dodat ověřené podpisy, telefony svědků, fotofrafie. Na nic takového nemají nárok.
Samozřejmě vy nemáte nárok na to, aby Vám povolili splátky. Vše je o dohodě.
Začal bych tím, že jim sdělíte, že jste byl za notářem, který Vám sdělil, že sepíše se mnou tuto věc, ale právně je to zbytečné a jen ze mne bude tahat peníze.
Zkrátka bránit se jejich zlovůli.
(Vy jste neprokázal, že jste vozidlo neprovozoval?)

Pepa25

Nezdá se mi to .. Neříkal ověřený podpis u notáře?