dgfdgf

je pravda že z citrusů je nejzdravější takovýto bílí a z jabka slupka?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano, to bílé mezi stroučky citrusů obsahuje rutin, je super zdravý, i když nechutná.
U jablk to samé, a ostatně především u obilnin – tam je to důležité. V nedávné minulosti se tím nejlepším ze zrna krmilla prasata, a z toho druhořadého se vyrábělo pečivo pro lid (průchod zažívacím ústrojím 30 – 40 hodin, též jeden z rakovinotvorných faktorů).
(Průchod celozrnných produktů = 8 – 10 hodin) :D
Doplňuji:
Opr. : „stroužky“

Další odpovědi
ivzez

Citrusy žádné bÝlí neobsahují …