Larissa

Je pravda, že Wichterlovo gymnázium je stále spíše Matematicko-fyzikálním?

Nikde nikdy to prý psáno nebylo, ale před jedním desetiletím prý spíš směřovalo k tomuto. Je to stále pravda?

Nejlepší odpověď
annas

Je pravda, že studenti jsou úspěšní v matematických soutěžích.

Ale našla jsem, že v loňském i letošním roce přijímajíí studenty na všeobecný obor. Možná se objevují větší nabídka matematických seminářů. Projděte si stránky školy, nabídku volitelných předmatů apod.

Vyhlášení přijímacího řízení 2014

1. 60 žáků devátých tříd základních škol nebo odpovídajících ročníků víceletých gymnázií (2 třídy) – všeobecný obor vzdělávání 79–41-K/41 Gymnázium;

2. 30 žáků pátých tříd základních škol (1 třídu) – všeobecný obor vzdělávání 79–41-K/81 Gymnázium;

http://www.wi­gym.cz/nv/?p=15­844