Banshee

Je pravda, že ve vodě se opálíme rychleji?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano,ale jen co je nad hladinou.
Doplňuji:
Dá se opalovat i na bílém podkladě třeba prostěradle a má to stejný efekt.

Další odpovědi
arygnoc

ano, je to spůsebené odrazem ultrafialových paprsků od hladiny vody.
ty vodou nepronikají.

Hlada

Ve vodě ne, ale kapky tvoří čočky, které koncentrují paprsky.

chudst

Nejen opalovat, i spalit se tam da rychleji ^^; (A ve vode predpokladam, ze znamena nad vodou.)

Valky

Ano, protože voda „přitahuje“ sluníčko a paprsky se tam lámou..
Proto je dobré se třeba opalovat na takové té podložce, která je pokrytá jakoby aluminiem, hodně se leskne, odráží paprsky a opálíte se rychleji.. :)
Já osobně ale nejsem zastáncem opalování, jsem germánský typ a tak se radši schovávám… :) Btw. zdravé slunění je 10 minut, na slunci, takže to moc nepřehánějte – typ vyvržený vorvaň na souši :)
Opravdu jen krátké slunění, kůže si pak vytváří sama vitamin D a je to prospěšné pro tělo i pro pokožku.. :)

Pajka.111

Jasně, to je pravda… Proto je právě dobré používat opalovací krémy, které jsou voděodolné.

XenieRo

No, to v každém případě, ale i tak se přimazávat… Jako voděodolné dobrý, ale i ty ztrácí po nějaké době faktor.

XenieRo

Každý voděodolný opalovací krém je třeba přimazávat.

Pajka.111

No a ty jsi ho taky koupila na miluju bio? A jaký konkrétně jsi vzala, s jakým jsi byla spokojená?

Sonka Pop

Jj, to je pravda…vlastně každý i ten co není voděodolný.