Miroslavst

Je pravda, že v USA má každý auto?

V principu ano. Ale u nás má zase každý místo na parkování.

Nejlepší odpověď
kvikal

v praxi asi né uplně každý ale co jsi pamatuji tak na průměrnou americkou rodinku vycházeli 2 auta – je možné že dnes i víc

Další odpovědi
mosoj

Já mám od minulého týdne také dvě auta. Jsem důchodce a v USA nežiji a ani bych nechtěl žít.
Doplňuji:
aramah : Máte pravdu – buhužel pro rodinu i životní prostředí.

aramah

Dnes mí příjde docela nutné mít dvě auta v rodině.

oskar

Já závidím lidem, kteří auto nemají vůbec.

led

Nie, nie je to úplná pravda. Niektorí používajú svoje nohy, alebo kone.