IQ tykve

Je pravda, že v Terezínské pevnosti byla dozrávárna banánů ?!

Doplňuji:
Nevím, co tím je myšleno, to okopírování článku!Pokud někdo neumí (nechce!) číst otázku, je mi líto, že ji nepochopil,tak jak já nechápu ty palce pod ni! To, co jsi okopírovala, (a to někteří umíte perfektně a divím se, že nebyl vložen odkaz!)není odpověď. Pokud jsi starší, mohla jsi vědět, že opravdu v Terezíně nějaká dozrávárna byla! A za komunistů! Já jen slyšel, že tam byla! I tak děkuji, velice vysvětlující odpověď. Jak jinak !

Nejlepší odpověď
briketka10

taky jsem našla jednu dozrávárnu banánů,
ale zmínku po té z Terezína jsem nikde
nenašla..
http://www.bre­matech.cz/CZ/Doz­ravarny_bananu­.htm
Doplňuji:
kdo vymazal /nahlásil/ odpověď Aramah ??

aramah

Asi nestíhám ale ptal ses,vyhledat sis to mohl sám a nemusíš se nervovat! Ačkoliv nick mluví jasně.
Příště slušně!!!!

IQ tykve

To " příště slušně " patřilo na moji adresu ?! Proboha, vždyť všechny otázky (ne všechny) se dají najít a teď nechápu, na co tyto stránky vůbec existují ? \jen proto, aby někteří u svých poznámek a odpovědí měli vyvrcholení ?!