krum

Je pravda,že v McDonaldu našli v jídle stopy kokainu?

Někde jsem to četla…je to pravda,co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Conchus

Určitě, ti jsou schopni všeho. Jen aby nám chutnalo.

Další odpovědi
terry

A kde jsi to četla? To je celkem důležité.
Ne vše, co je psáno je pravda.
Takže možná někdy někde nějakaké, (jak velké?), stopy se našly. Třeba někde v nějaké pobočce v Mexiku, ale třeba taky ne.
A třeba dala zprávu do oběhu konkuence.
Možné je vše.

SeptikB

Taky jsem to někde četl, ale je potřeba to trochu upřesnit. Nesmíte si představovat, že tan při výrobě sypou kokain mezi hamburgerový salát. „Stopy kokainu“ ve skutečnosti znamenají, že tam našli pár molekul návykového alkaloidu. To je celé. Přirovnal bych to k jiné vědecké informaci, totiž že sliny člověka obsahují vir HIV. Neví se, co tam vlastě dělají, ale je prakticky nemožné se tím nakazit. Závislost na fastfoodech vzniká pomocí jiných věcí, než je kokain, a upřímně – i kdyby ho tam přidávali po gramech, je to nejzdravější složka celého jejich jídla 😉