dmatejek777

Je pravda, že ten kdo má hodně svalů, má mnohem větší sílu než člověk bez svalů?

Doplňuji:
Víte, když má člověk velké svaly(cvičí) a druhý je tak velké nemá.

Nejlepší odpověď
Reezo

Svaly má každý, jen se liší velikosti a genetické předpoklady. Každý člověk má v těle látku, která reguluje velikost svalů.
Doplňuji:
zasílám odkaz ohledně svalů. Je to krátké video vysvětlující svaly http://www.you­tube.com/watch?v=dChhzNG­HgnA

Další odpovědi
iceT

Síla ale nespočívá ve svalech.takovej kulturista by toho asi moc neunesl,protože má svaly na ozdobu.

dmatejek777

Např.: Jeden má hodně svalů, druhý méně