Moni27

je pravda že těhotenství se ukáže až po vynechání menstruace?

Myslela jsme si že tak týden po pohlavním styku se ukáže těhotenství a ne až po vynechání menstruace? Nezáleží tedy na datu styku, ale na datu vynechaných měsíčků??? děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Hlada

Těhotenské testy mohou indikovat těhotenství dřív, než dojde k vynechání menstruace – 6.-8. den po oplodnění. Po této době dochází k uložení embrya v děložní sliznici a následné produkci hCG hormonu, na který test reaguje.

Další odpovědi
Deli

Už ses tady na to ptala, dokonce několikrát podobně. Pokud nevěříš tomu, co jsme Ti tady odpověděli, zeptej se v lékárně, u svého lékaře nebo si přečti příbalový leták gravitestu.

A neřeš to tolik…

Sůwa

Tak to docela není i v těhotenství může nějakou dobu pokračovat měsíční krvácení, vynechání je ale prvním náznakem možného těhotenství. Protože k ovulaci dochází u žen v různém období cyklu, zpravidla se počítá právě od vynechání menzes. Jistotu který den došlo k početí, může mít jen žena, která po delší dobu před i po termínu jiný styk neměla. Lékař graviditu spolehlivě potvrdí zhruba v 6.týdnu těhotenství.

venkovan

Klídek – jsou ženy které mají měsíčky skoro až do porodu.
Prostě v přírodě není vše podle šablony kterou si nalinkujeme.
A raději zajdi za lékařem a domluvte se. Po internetu to nelze vyřešit.