England1522

Je pravda že se mladým dívkám 16ti let kteří chtějí mít první pohlavní styk se nelíbí když muž má porost.

Nejlepší odpověď
Drap

To se musíš zeptat mládých , šestnáctiletých dívek. Považuji to za nesmysl. Je zcela přirozené, že člověk má na některých místech ochlupení.

Další odpovědi
anonym

Pánské holení

Možná jste si toho všimli v pornofilmu nebo na nudapláži, že vyholování intimních partií začíná být trendem i mezi muži. Traduje se, že tuto módu zavedli právě pornoherci, protože vyholený penis vypadá větší a delší.

Námi dotázané dámy se ale k vyholenému pohlaví u mužů stavěly značně skepticky. „Nemůžu si pomoct, ale muž s vyholeným klínem vypadá tak nějak divně,“ říká třicetiletá Kateřina. "Zatím jsem si vždycky ověřila, že kolem penisu se holí metrosexuální frajeři, co si kupují zásadně jen značkové hadry a chodí balit baby do vyhlášených klubů.

Zdroj: http://xman.id­nes.cz/vyhole­ne-versus-prirodni-jake-pohlavi-je-lepsi-frk-/xman-sex.aspx?c=A101010­_210511_xman-sex_fro