England1522

Je pravda, že se Instalatér je lepší obor než Automechanik?

A také je pravda že je automechaniků a autoservisů hodně a proto je lepší jít na obor instalatér?.

Nejlepší odpověď
Bedy

Já bych řekl, že automechaniků zas tolik není, protože moc nestíhají – zvlášť v době kdy se mění pneumatiky. Co je z těch dvou lepší, to nelze úplně jen tak posoudit, každé povolání má něco do sebe.

Další odpovědi
Sůwa

Záleží na úhlu pohledu, ale já jsem v životě určitě potřebovala mnohem častěji instalatéra než automechanika 🙂

Jsemtady

Mno, automechanik a instalater jsou kvalitativne stejne prace.
Ale jako automechanik nejspis svuj byznys jen tak nezacnete delat, protoze vybavit si garaz atp. Stoji mnohem vic a museli by vam tam prijit lidi. Jste odkazan na misto at uz u nekoho v podniku, pripadne casem na tu svoji garaz.
Instalater muze zacit podnikat snaze, koupi si naradi a jede. Jasne stejne nejspis zacne u nekoho, ale jak to bude umet, tak muze zacit navic s melouchy a vydelavat si vice. Mno a kdyz pojede na sebe tak si vic videla a ma minimalni pocatecni naklady.
Spinavost prace .. olejxmocky prijde asi na stejno.