Herek

Je pravda, že při velké konzumaci jablek vám po nich začnou vonět vlasy?

Pokud je odpověď ano, čím by to mohlo být způsobeno?

Odpovědi
marci1

prostupují tělem a uvolňují se např. skrze vlasy ven, pravidelní konzumenti jablek tak doslova voní po jablíčkách.
Doplňuji:
Omlouvám se, již nemohu smazat. Zlobí mě kopírování. Ano je tomu tak, jelikož patřím k velkým konzumentům jablek, již se mi několikrát stalo, že mi bylo řečeno, že mi vlasy voní jablky. Aromatické látky prostupují tělem, pokud je nezničíme jinými látkami v těle, potom voní skrze vlasy krásnou aromatickou vůní jablek. 🙂

marci1

Doplňuji zdroj : http://www.har­monyservis.cz/cs/ve­deli-jste-ze.html

Kiti

Kolik jich musím sníst, abych taky voněla jako jablka? :)

marci1

Já jich sním za den minimálně 5. Jsou velmi zdravá, vědci dělali pokusy a zjistili, že u těch , kteří jablka pravidelně jedli, se snížilo onemocnění rakovinou o 21 %. Já je jím hlavně proto, že mi chutnají, dodávají mi energii a nepotřebuji jíst sladkosti. Jablkům zdar ! 🙂