Avatar uživatele
Miroslavst

Je pravda, že policajti chodí dva jen proto, že jeden umí číst a druhý psát?

Sice tomu nevěřím, ale když chtěli občanku, tak jeden říkal tomu druhému: „Piš si, Miroslav …“
Tak jak to teda je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, anonym před 4928 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

NÉÉ,choděj dva,aby prostřední mohl upadnout!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jasně že jo. Pročpak se asi absolutně nejblbší býv. spolužák z gymnaziální třídy dal k policii?


Jak policajti sázejí brambory? Nahází je na hromadu a řeknou: „Jménem zákona, rozestupte se!“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

No někdy choděj i tři spolu. A to z toho důvodu,že ten třetí zná někoho kdo umí telefonovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Burak : Mají a poradili by si s nima, ale pak je budou trestně stíhat za porušování lidských práv a použití nedekvátních prostředků. Tak se tomu pokud je to možné raději vyhnou.
Doplňuji:
Být policajt tak se lidem typu quentos vyhnu široko daleko i kdyby ho přepadl kdoví kdo.
Znovu zde napíši to co jsem napsal včera večer a někdo to smazal : Nikdy bych nevěřil že quentos je učitel !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Doplnění mojtka-potřebují někdy i čtvrtého,který umí spočítat pokutu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mám ráda vtípky na policajty asi nenadarmo se říká na každém šprochu pravdy trochu,a jak říká Mosoj i policajti se bojí,pamatuji si že když jsem ještě chodila do práce na odpolední stavěl se naproti nám dům důchodců,a cikáni večer rozkrádali a rozebírali střechu,volali jsme tenkrát na policii a ten jeden se nás ptal kolik těch cikánů je,bylo jich6,a ten policajt nám řekl že jich je na sližebně málo tak přijedou později,tak by mě zajímalo copak policisti nemají výcvik na spacifikování útočníků?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

No,mě to vtipné nepřijde…Jsou alespoň dva,aby chránili své zdraví a jeden druhému dosvědčili jak probíhal zákrok.Doma opět prožíváme stížnost na mého manžela a jeho kolegu.Já jsem jako vždy vyklepaná,ale manžel je v klidu,protože neudělal nic špatného.Kontro­lovali auta v noci ze zábavy a jednomu řidiči se to nelíbilo a začal řvát,že je to buzerace.Měl tuningové auto a spoustu nelegálních doplňků ani kola mu neseděli.Kolega si prý vše prošel a jemu se nelíbilo,že chtěl vidět autolékárníčku,kte­rou samozřejmě neměl.Nahlásili mu svá služební čísla,celý incident a průběh nahlásili operačnímu a zapsali.Druhý den podal dotyčný stížnost,že buzerovali.Jsem zvědavá jak to posoudí inspekce,ale dělali jen svou práci.A jeden se ptá a druhý píše,protože to tak mají dané.Velitel hlídky spracovává a druhý získává poznatky.A pro pana quentose,k policii může jít kdokoli a věřte,že přijímací řízení nezvládne každý.Nejhorší jsou čtyřhodinové psychotesty a znám hodně lidí,kteří neuspěli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Jo jo,to byl vtip ještě za komančů.:-)

před 4928 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mám to chápat tak že když mě někdo přepadne tak policie bude čekat až mě dobijí aby je pak neobvinili z neadekvátního zásahu a porušování lidských práv?

před 4928 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

ale pozor, aby tě nezmlátili před kinem, protože to by tě pak museli odtáhnout k muzeu. Nevěděli by jaký i se píše ve slově kino

před 4928 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

to mě můžou rovnou odtáhnout na hřbitov

před 4928 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek