novvem

Je pravda že pokud se někdo zaregistruje na Qoinpro získá tak peníze jenom tak?

získá peníze aniž by musel něco dělat?
Doplňuji:
je to trochu nesmysl

Nejlepší odpověď
Alesh

Už jsi někdy viděl někoho, že by rozdával peníze jen tak?

Další odpovědi
beer

Nezískáváš peníze, ale bitcoiny a to je rozdíl (měna poněkud pofidérní).
Více zde http://www.pe­nizenainterne­tu.cz/bitcoin/qo­inpro/

Shady

žádná prozisková firma by neomohla fungovat když by jen tak rozdávala prachy.Některé sázkovky ti přidají 100% vkladu ale to co ti přidají nemůžeš vybrat