iceT

Je pravda,že po novem roce se u zubaře maji platit i amalgámové(čer­né)plomby,dopo­sud hrazené pojištovnou?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Není to pravda, ministr zdravotnictví se nechal slyšet, že plomby bude hradit pojišťovna i nadále.

Další odpovědi
mojitek

Taky jsem to slysel.Taknejak ale nechapu proc se vlastne odvadi zdravotni pojisteni..k čemu?

Mili @

Uvidíme, ministertvo zdravotnictví už neví kudy a za co z nás tahat peníze…
Doplňuji:
Každopádně se máme na co těšit!
Halt je lepší být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný!

mosoj

Zrovna dnes jsem četl, že se to asi o rok odkládá, ale zubaři se mají srotit aby rozhodli co se bude platit místo toho !!

Mili @

Jo, to zubaři se klidně srotí, aby na nás zase vymysleli něco jiného, nového a pěkně mastného!
Za chvíli budeme platit jen za otevření úst,
což je v podstatě jejich pracovní prostor…

iceT

No to by mě tedy taky zajimalo,a asi nejen me.