georgia

Je pravda,že pití čokolády,zvyšuje u mužů potenci?

Prý,aztécký král, Montezuma vypil denně 50 šálku čokolády a měl denně 50 žen.Myslíte,že je to fakt takové afrodiziakum?

Nejlepší odpověď
fortin

Nejdříve to musím vyzkoušet. Myslím že aby měl nějaký nápoj afrodiziakální účinky, stačí čehokoliv vypít 50 šálků. Otázka je, jestli v té době znali šálek jak ho známe v dnešní době. Je možné že když byl napitý čokoládou, tlačilo mu to na pohlavní ústrojí nebo ho látky v čokoládě dráždily.

Další odpovědi
Nuk nuk

O čokoládě se tvrdí, že působí jako afrodiziakum. Nakolik je pravda, že Montezuma vypil tolik šálků je otázka… ale 50 žen …no, upřímně řečeno, to už bude spíš tak trochu záležitost pověsti.