dgfdgf

je pravda, že ovocný a zeleninový štávy by se měly pít zředěný vodou? prosim pošlete mi odkaz na nějakej článek o tom

Nejlepší odpověď
briketka10

v tomto odkazu není nic napsáno o ředění
vodou třeba najdeš jiný na Googlu :
http://www.nejlepsi-odstavnovac.cz/proc-pit-ovocne-a-zeleninove-stavy.php

Další odpovědi
pusinka50

O tom jsem v životě neslyšela a že čtu hodně o správné výživě. Proč bys je měl ředit vodou? Když vypiješ jednu, dvě sklenice, neředěné ovocné nebo zeleninové šťávy, nic se neděje. Víc ovocné šťávy vypít nedoporučuji, neb v ovoci je cukr a ten ti zvedne hladinu cukru v krvi, která poté rychle zase klesne a zatížíš slinivku a v podstatě i další orgány. Zeleninová šťáva, jestli není doslazovaná, není závadná vůbec.

Agneta

Je to pravda… a každý „dgfdgf-troll“ ví, že Agneta pije značkové* ovocné šťávy, a ředí je 1 : 1 s vodou, neboť samy o sobě obsahují moc cukru.

*)krabičáky…v létě v horku je lepší je ředit 1 : 3 až 4

cochee

Agnes, prosímtě, jediná ovocná šťáva je ta, kterou si sama z fajnovýho ovocíčka vymačkáš. V žádné sebevíc značkové krabicové ani nekrabicové sračce není ovocná šťáva.

briketka10

cochee

souhlasím s Tebou sama si odšťavňuju
občas řepu s mrkví a jablkem sháním ty
kyselý, aby ta šťáva nebyla, tak sladká,
když se nedaří, tak to musím přežít :)

cochee

;) A to já to radši skřápu i s tou vlákninou, aspoň mám hedvábnější… to… 😁