Je pravda, že opravdový přítel…

… tě bodne zepředu ?!
Doplňuji:
Vy snad neumíte číst ! Já psal „tě“ a ne „mně“ a to je rozdíl!

Nejlepší odpověď
LysoňXXX

Lepší je mít upřímného nepřítele, než-li falešného přítele.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě máš velice zvláštní přátele

zjentek

je pravda, že opravdový přítel je přítel, i když ty nejsi ,)
Doplňuji:
hmm.. a právě proto mě klidně můžeš bodnout, když budu tvůj přítel ..není od věci to tvé doplnění

ladaadal

Myslím, že ostatní tu hlášku nepochopili. Je to obdoba posledního náboje. Ten si voják vždy nechá pro sebe (aby se nedostal do zajetí), jen opravdový přítel ho nechá příteli. Nepřítel tě bodne zezadu. Opravdový přítel tě bodne zepředu – přeneseně – je lepší být mrtvý než v zajetí na mučení, když budeš mít rakovinu a budeš chtít zemřít, pomůže ti, i když je eutanázie zakázaná.....­.............­....... prostě přítel tě v případě potřeby bodne, ale zepředu, protože to chceš ty.

zjentek

jak to, žes mi nedal boda? Dyť ve mě máš přesně to, co boduješ lysoňovi- upřímného nepřítele ,)