Rocker

Je pravda,že není zdravé ve vodě pít nebo jíst?

Říkávala to moje babička,ale neřekla proč.Občas si ke koupeli ve vaně dám kafíčko:-)

Nejlepší odpověď
hanny 2

To jsem nikdy neslyšela,babička asi nechtěla,abyste drobil do vody.

Další odpovědi
RQLM

rekl bych, ze neni uplne dobre v teple vode pit teple napoje kvuli prehrivani organismu. kdyz budete mit teple prostredi kolem sebe a jeste i uvnitr, nebudete se mit kudy ochlazovat a bude vam spatne.
do koupele bych doporucil spis vychlazeny sekt s jahodama :)

ReHu

Kafíčko asi extra neškodí, i když v teplé vodě teplé kafe asi na srdíčko nejzdravější nebude.
Já si tam dávám spíše neteplé pití, někdy vínko a nějakou tu křupku či sýr 🙂.

vecernice

Tohle slyším prvně.Ale vím,že se nemá jíst před vstupem do vody,nebo li moře .Má se prý počkat hodinu po hlavním jídle,než jídlo sedne.Někdo říkal,že k vůli vlnám,aby nenaráželly do plného žaludku,ale pak jsem zase slyšela,že se celkově nemá plavat po jídle.Tak nevím kde se dozvíme víc.