annas

Je pravda, že neexistuje v jistém slova smyslu tajemství, jak prohlásil Benjamin Franklin?

„Tajemství lze udržet nanejvýš mezi třemi osobami, ovšem za předpokladu, že alespoň dvě už jsou na pravdě boží.“

Kdo byl B. Franklin?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vynálezce bleskosvodu a spoluzakladatel demokracie v Americe. S tím tajemstvím si nejsem jist,ale může to být pravda.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že je to naprostá pravda ,že se neudrží pokud se sním někomu svěříte.Já mám svá tajemství jen pro sebe.

vagra

Benjamin Franklin / 1706 – 1790/ byl americký státník, diplomat, vydavatel, přírodovědec a spisovatel. Patřil k zakladatelům americké demokratické kultury. V roce 1740 založil první univerzitu ve Spojených státech.
Také si myslím, že tajemství, patří k imaginárním pojmům.

Zdroj: V.E.+ vl.komentář