JájsemRaibek

Je pravda, že na zatmění Slunce se dá dívat přes CDčko?

Pokud ano, tak to vyzkouším, doufám že nevadí, když se budu dívat skrz tu dírku uprostřed?

Nejlepší odpověď
briketka10

to právě říkali, že vadí, proto se ptám taky :))
Doplňuji:
už jsem to našla : http://www.aha­online.cz/cla­nek/musite-vedet/105654/chcete-sledovat-zatmeni-slunce-slunecni-bryle-opravdu-nestaci-podivejte-se-cim-zrak-chranit.html
a dřív jsme se s taťkou dívali přes kinofilm :))
ten doma nemám ani ten rtg snímek..

Další odpovědi
pusinka50

Já doufám, že tvá otázka je myšlena jako vtip a že dobře víš, že dírkou v čemkoliv se dívat nesmíš.:-)