Klára K.

Je pravda, že na školách pro veterináře se učí jak zabít fretku holou rukou?

A pokud ano, používají se opravdu živé, opravdové fretky?

Odpovědi
www

V rámci výuky je potřeba vědět i to, jak zvíře (všeobecně) přijatelným způsobem usmrtit, proto mohu souhlasit. Tedy všeobecně ano, bez úzkého zaměření na fretku.
Doplňuji:
Živá zvířata nejsou pro tento účel vůbec zapotřebí.

Reezo

Na usmrcení zvířete nepotřebuješ Školu. Řekl bych, že na škole je budou spíš učit anatomii zvířat jak jim pomoci a rozeznávat nemoci atd…

Klára K.

Pardon, je tam chyba: … se učí, jak zabít… *

ptáč

Dobrá, uznávám a takové překlepy a nedoklepy přecházím. Jiní by vyběhli z domu a zvedali ruce.