Je pravda že muži dokážou pít bez žížně a ženy mluvit bez tématu?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ehm… Ano, je to pravda.

Jeden vtípek…
„Dříve dívky uměly vařit, jako jejich maminky. Dnes umí pít jako jejich otcové“

Ono se to někdy i převrací. Když má muž zásobu nejmenovaných tekutin, tak také mluví rád bez tématu. Sem tam se tyto role mírně projmou.

Další odpovědi
marci1

Může to být zcela obráceně ! Znám takové. 🙂

anonym

Je, je to pravda.

Irisa

Kdokoli může pít bez žízně :D
ale mluvit bez tématu? Doslovně to říct nelze, ale říká se to :D

zzzzz

Jak to mají muži nevím, ale my ženy si téma vždy najdeme 🙂