Kristyna4444

Je pravda, že morčata potřebují jíst červy?

Odpovědi
hanulka11

Tak to jsem nikdy neslyšela , měli jsme morče 4 roky a nikdy červy nedostalo…Ach, že bych se o něj špatně starala?????

JanaViki

Ne. Opravdu nepotřebují jíst červy..toto slyším poprvé. Ani na jiných stránkách nepíší, že musí jíst červy. Myslím, že je to něco jako kdyby psi měli jíst kosti z pečených kuřat.

SengSS

Ano je to pravda Potemníka moučného , stačí 2–3 denně nebo prostě když si vzpomeneš ( třeba 10–15 kusů týdně ) , protože je pro hlodavce velkým přísunem tělu prospěšných proteinů který potřebují pro růst a regeneraci , ale i bez toho přežije ale když mu chceš dát to lepší tak je dobré je kooupit , ..

BTW : Koupíš je v potřebách pro rybáře pod moučným červem stojí asi 10–20 korun krabička kde jich je asi 50–100 stačí de dát do lednice ( jinak se vylíhnou ) a vydrží i měsíc 😉 .......