Geesha

je pravda že mohu mít otravu krve když si budu psát na ruku propiskou?

Nejlepší odpověď
www

Není to pravda.
Doplňuji:
Hledal jsem na netu, ale nenašel žádnou zmínku o nebezpečí propisek, ani těch z Číny 😉

Další odpovědi
arygnoc

prečo by to mal človek robiť?

ale k otázke:
záleží na zložení pigmentu náplne.
pokiaľ obsahuje nejaké prevíty (a keďže je väčšinou produkcie Made in China, tak tam prevíty asi budú), otrava možná je – i keď asi až po pravidelnom dlhšom používaní, po jednorázovej aplikácii na pokožku určite nie.

HonzikPernik

Ano je to možné, nepiš si na ní, budeš hnusná(ý) pak!!!!!

Andre5000

Nikde jsem nenašel, že ano. Ale je lepší si na ruku nepsat, když tak maximálně „taháky“.