Avatar uživatele
Littl3

Je pravda že kočky vidí duchy?

Nějak se mi tomu nechce věřit ale hodně se stává že kočka prostě kouká do blba…
Doplňuji:
do blba= prostě třeba do zdi a postupně otáčí hlavou jak kdyby tam někdo šel…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Není to pravda, nemohou vidět něco, co neexistuje.
Mohou ale vidět a vidí to, co nemůže vidět naše lidské oko 😉 Proto jsou tyhle pověry!
Studium
Doplňuji:
A pokud ‚kouká do blba‘, s největší pravděpodobností z té strany něco slyší. Sluch mají kočky natolik dobře vyvinutý, že dokáží slyšet např. i pohyb šlach své kořisti 😉

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Do – a nebo na-??
😉
Přiznám se, že občas taky jen tak zírám – ale ducha jsem ještě neviděl…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Tak to asi těžko my lidé posoudíme a kočka nám to nejspíš nepoví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Kočky mají daleko lépe vyvinuté smysly než člověk. Můžou slyšet myš, cokoli. Zkus se jí zeptat, jestli existují duchové, proč by kočka nemohla odpovědět? Třeba jim jen nestojíme za řeč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Náš pozemek stoji na starém evangelickém hřbitově. Matka stále tvrdí že má pocit, že ji někdo sleduje když spí. Občas nám jen tak praskne sklenka, zrcadlo, láhev…pes odmítá spát v jednom pokoji.. náhodou je to ten kde má matka ložnici.
Kočka jen občas bezdůvodně skáče po zdech a chytá nic. :D
Já na duchy nevěřím, takže moje odpověď na tvojí otázku zní: blbost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jasně že vidí „duchy“. Taky jsem si u koček všímala, že občas „něco“ vidí, a viděly – mravence, mušku … občas sledovaly co a kde to za zdí vlastně šramotí… prostě samí duši. Kočky mají velmi dobrý zrak i sluch, že vnímají něco, co naše smysly neregistrují, to ještě není o nadpřirozenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Je pravda, že kočka má daleko vyvinutější smysly než my, proto vidí a slyší, to co my ne. Kdyby všechny kočky, co se chovají tak, jak popisujete, muselo by být na světě „předuchováno“. Ale co my vím, třeba je.....
Doplňuji:
Oprava: Kdyby všechny kočky, co se chovají tak, jak popisujete, viděly duchy…

Upravil/a: Andre5000

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Levsky

Proc by kocky nemohly videt neco, co my nevidime? A to ze my neco nevydime nemusi znamenat ze to neexistuje.

Uz male deti casto „komunikuji“ s necim v prostoru, casto maminkam rikaji ze vidi skritky a podobne. Existenci takovych „energií“ ale spolecnost odmita a detem to maminky vryvaji pod kuzi taky – „nic tam neni prosim te, nic takoveho neexistuje“. Proc by si clovek mel tedy takove schopnosti uchovat i nadale, kdyz ho od mala nekdo presvedcuje ze ma „halucinace“.
Prostor kolem nas neni jen o hmotě, tak povrchni svet by se nevytvoril.. verime na myslenky, verime na intuici.. nikdo ani jednu nikdy nevidel, jen jeji nasledky, ale jsou tady.

Proc by tedy kocky nami neviditelnou energii, tedy rekneme duchy, nemohly videt? :)

před 3647 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek