ShyDoe

Je pravda, že když si ostříháte konečky u řas, že se vám zlepší jejich kvalita a zhoustnou, jako vlasy ? Nebo řasy nemaj

A co si mám na řasy dávat, aby byly delší nebo aspoň hustčí ? Nechci žádnou chemii, třeba nějaké produkty, co můžu najít doma :) Děkuji :)
Doplňuji:
doplnuji otázku : * nemají takovou schopnost jako vlasy ?

Nejlepší odpověď
anonym

Když si ostříháš dlouhé vlasy, třeba jen po ramena, hned se ti zdá, že jich je víc, že jsou hustější, ale to je jen klam, vlasy už nejsou tak těžké, takže nevypadají tak uplácnutě, řasy takové nejsou, ty prostě vypadnou a narostou nové, přistříháváním u nich nedocílíš toho, že budou delší, ani nezhoustnou, to ne 🙂

Další odpovědi
Nanami

no jednou(už je to dýl) tak sem si (nevínm proč) zkoušela stříhat obočí ale omylem sem si ustřiíhla řasy :D každá byla jinak dlouhá tak sem se to snažila sestříhnout do roviny :D a pak sem se to snažila nějak zamaskovat .. a teď mám ty řasy už vyrostlé a zdá se mi že josou nějaký delší :) ale to bych být tebou nezkoušela, každej je jinej :) :D

terry

Prosím, kde jsi takovou hloupost četla? Nebo slyšela?
Řasy mají mnohem kratší „životnost“ než vlasy. Vypadne a naroste nová.
A ani u vlasů se po stříhání houstnutí neprokázalo.