Amisek

Je pravda že když se vlasy obarví nebo promelírují,nejdou do nich vši??

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl, nevím jak by to poznaly, když jsou vši barvoslepé.

Další odpovědi
pavluš

NENÍ TO PRAVDA A ZVLÁŠTĚ U DĚTÍ JE TO NAVÍC NEBEZPEČNÉ

Biki

Není to pravda,mám vlastní zkušenost.Protože jsem měla vši a tak jsem se obarvila a stejně tam byly. :)Dokonce jsem měla na hlavě petrolej a nic.Předtím jsme měly VšiVen a ten také nepomohl.Zavolali jsme doktorce a ta nám poradila jeden přípravek (nevzpomenu si na název) a taky nic.Nakonec nám pomohl takový hřeben který ty vši spálil. :)

terry

Kdo přišel na takovou blbost?
Jasně, že ne. Není k tomu žádný důvod.

Lesliiie

Vůbec to není pravda! Taky jsem to slyšela ve škole od holek, ale je to blbost. Teta je kadeřnice a řekla mi, že to není pravda.