slipknotak

Je pravda, že když přestane člověku tlouci srdce, mozek pracuje ještě 7 minut ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

individuálně 2 – 20 min.
byly i případy několika hodin.

Další odpovědi
Drap

Je to tak.....mozek pořád pracuje pokud nespotřebuje všechen kyslík. Jsou známypřípady z první světové války, že voják s prostřeleným srdcem ještě běžel a střílel

žolik

Ano je to tak že srdce přestane tlouci mozek pracuje i někdy délé,pokud má kyslík i několik dní měsicu.

Zdroj: žolik

Deli

To si tedy pak člověk UVĚDOMUJE, že umírá… To je strašné. Možná i slyší a vnímá shon kolem sebe – vlastně už svého těla…
Přijde mi to hrozné, netušila jsem něco takového.