Avatar uživatele
VerSule

Je pravda že když jdu na SŠ. Rok 2013/2014. Že musím dělat přijímací zkoušky?

Někdo mi říkal že budu muset dělat příjmačka tak jako tak. Je to pravda. Nebo mě někde vezmou jen za průměr…
Doplňuji:
Jako to si myslím že mi nebude dělat problém. Učení mi jde. A za celou 8.třídu jsem měla jen jednu 2. Ale těch přímaček se fakt bojim!! :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fienir

Systém brát na průměr je sám o sobě dost nesmyslný. Každá základní škola má jiné nároky a pak to ve výsledku takto dopadá. Pak půlku vyhází, protože to nebudou zvládat a ti z náročnějších škol, kteří se na obor nedostali, mají smůlu (i když by ten obor zvládli)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

a nemá to každá škola jinak?…
vím, že dělat zkoušky je stresující, ale pokud na to máš, tak to uděláš…pokud ne a půjdeš bez přijímaček, stejně časem vyletíš…
nechci tě strašit, ale taková je praxe…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Pokud na to máš, přijímačky zvládneš. Pokud ne, máš smůlu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

někde možná berou za průměr, ale nižší než 1.5, jinak si proděláš co většina, přijímací zkoušky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Je to indivuduelní. Školy o které je zájem přijímačky každopádně dělají a vybírají si. Školy o které je menší zájem berou i bez přijímaček. Každý rok je to jinak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VerSule

Jako to si myslím že mi nebude dělat problém. Učení mi jde. A za celou 8.třídu jsem měla jen jednu 2. Ale těch přímaček se fakt bojim!! :/

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek