Je pravda že když jdu na SŠ. Rok 2013/2014. Že musím dělat přijímací zkoušky?

Někdo mi říkal že budu muset dělat příjmačka tak jako tak. Je to pravda. Nebo mě někde vezmou jen za průměr...
Doplňuji:
Jako to si myslím že mi nebude dělat problém. Učení mi jde. A za celou 8.třídu jsem měla jen jednu 2. Ale těch přímaček se fakt bojim!! :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Systém brát na průměr je sám o sobě dost nesmyslný. Každá základní škola má jiné nároky a pak to ve výsledku takto dopadá. Pak půlku vyhází, protože to nebudou zvládat a ti z náročnějších škol, kteří se na obor nedostali, mají smůlu (i když by ten obor zvládli)

Další odpovědi:

Stříbrný

a nemá to každá škola jinak?...
vím, že dělat zkoušky je stresující, ale pokud na to máš, tak to uděláš...pokud ne a půjdeš bez přijímaček, stejně časem vyletíš...
nechci tě strašit, ale taková je praxe...

Bronzový

Pokud na to máš, přijímačky zvládneš. Pokud ne, máš smůlu. :)

někde možná berou za průměr, ale nižší než 1.5, jinak si proděláš co většina, přijímací zkoušky

Zlatý

Je to indivuduelní. Školy o které je zájem přijímačky každopádně dělají a vybírají si. Školy o které je menší zájem berou i bez přijímaček. Každý rok je to jinak.

Diskuze k otázce

VerSule

Jako to si myslím že mi nebude dělat problém. Učení mi jde. A za celou 8.třídu jsem měla jen jednu 2. Ale těch přímaček se fakt bojim!! :/

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.