Damiana

Je pravda, že každá žena nakonec potká svého Homera?

Dokonalý dialog z geniálního seriálu:

Lisa: Tati, jak to, že se máma od té doby, co poznala tebe, začala zhoršovat ve škole a pak už to s ní šlo z kopce?
Homer: Ale holčičko. Kdybych to nebyl já, byl by to někdo jinej. Každá ženská nakonec pozná svýho Homera…

OTÁZKA:
Jaké máte vy zkušenosti s vývojem vztahu – poté, co jste poznali svého partnera?

Odpovědi
Klára K.

Úžasný seriál, ano, podle mě je to tak, každá má nějaký koníček, někdy i víc, ale nemusí to být vždy tak, jak pesimisticky to Homer popisoval, vždyť, když se Líza zbavila všech rozptýlení, potkala nevědomky svého vlastního Homera: učení.