LuK4S3k CZ

Je pravda že jde Windows 7 Upgradovat na Windows 8 ? A když jo tak jak ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já osobně nejsem příznivce těchto upgradů, protože to není úplně vychytané. Chce to při instalaci opravdu zvolit čistou instalaci, jinak ten nový systém je docela brutus.
Upgradovat na Windows 8 tuším lze i ze starších Windows Vista, ze Sedmiček určitě.

Jak upgradovat? Nastartujete do Windows 7, vložíte instalační DVD Windows 8 Upgrade a jedete. Ale mám pocit, že ta instalace musí být spuštěna právě z existující legální instalace Windows. Jen opravdu při instalaci doporučuju zvolit Vlastní možnost instalace – čili čistou instalaci, žádný upgrade.

Další odpovědi
anonym

Ještě před relativně nedávnou dobou MS nabízel tento upgrade (pro některé verze Win7) zdarma, nyní lze zakoupit UpgradeKit – podle verze W7, ceny se liší podle verze (navíc MS nabízí slevy např. pro studenty).