SalaLu

Je pravda že ikdyž máte malé svaly tak mužete mít daleko větší sílu než někdo kdo má velké svaly?

Nejlepší odpověď
quentos

ano, znám to od sebe. Téměř denně cvičím, a tak ještě před deseti lety na gymnáziu ke mně pravidelně chodili spoužáci (ano, i mužští), jestli bych jim neotevřel flašku. Ovšem ty svaly jsou, jako říkáte, „malé“, ale zato pevné. Je to dokonce daleko lepší, než bejt vypracovanej kulturista, protože kulturista se potřebuje pravidelně udržovat, a tak když ho pak složí nemoc, vypadají prý ty jeho dlouho zahálející svaly náhle jak bláto :{)>

Další odpovědi
exit47

Koukni třeba na horolezce Adama Ondru. Na pohled střízlík, ale sílu a vytrvalost co má by mu mohl závidět, kde jaký kulturista =)

zjentek

no jasně, jde v první řadě o funkčnost svalů ..tak mrkni na tu sílu do živočišné říše všeobecně, neměř jenom lidi- chlapy ,)

Pájo

Ne vždy jde o větší sílu a ne vždy je třeba. Mnohokrát jde spíše o to, jak zkoordinujete tělo, rychlost pohybu a vůbec techniku, jakou daný problém vyřešíte. Ke každé činnosti je také třeba jistý důvtip, odhad a cvik.

anonym

Můj syn jako malé dítě už přeručkoval celou projejzačku, a ty bumbrdlíci ne, takže to není o svalech.