Krčálek

Je pravda, že hlad je nejlepší kuchař?

Odpovědi
Bahroona

Z mé vlastní zkušenosti ano. :)

baghira

Asi ano, akorát ty porce tě příliš nezasytí :)

iwetax

Jak na co. Kdyby mě měl zasytit výrobek, kde je hlavní složkou strojně oddělené maso nabo by jídlo bylo zkažené, tak radši zůstanu ohladu. A abych snědla mé neoblíbené tlusté maso , to bych musele asi umírat hlady.

Advance

Já bych řekla že ano, ale neumím si představit že bych umírala hlady, a jediné jídlo na světě by bylo nevylíhlé ptáče, tak to raději umřu hlady!!!!