GTA Andreas

Je pravda že Gašparovič povedal o Havlovi že je chuj?

Že za existence federace jel prezident Havel na návštěvu Slovenska a jedním z bodů programu byla i Slovenská národní rada. Její tehdejší předseda Gašparovič po obdržení zprávy, že prezidentův vůz přijíždí před budovu, přerušil probíhající jednání slovy: „IDEM UVÍTAŤ TEHO CHUJA“?

Nejlepší odpověď
anonym

To isté, ale trocha diplomatickejšie, hovorí i pán Klaus.
A pani Dagmar asi tiež.
Takže o čo ide?

Další odpovědi
mosoj

Kri kri, ide o chujov ! a ti u nás nejsou.

zjentek

jednotka chujidity= jeden prezident. Stupnice platila pouze pro CZ , platí dnes a očividně platit bude v blízké budoucnosti.