Pokročilý

Je pravda, že fitkaři si ničí tělo?

Je pravda, že kluci co hodně posilují v posilovnách a žijí tím, tak budou mít problémy, že třeba v padesáti budou mít zničené klouby a pokud berou steroidy a kreatin, tak jim třeba v později praskne sval?

Já neposiluju, nenávidím to všechno, tak mě zajímá, jestli na tom budu v padesáti lépe než oni, kteří se mi teď smějou.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je pravděpodobné, že fyzicky lépe na tom bude ten, kdo cvičí - pokud cvičí rozumně...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, tělo bude více opotřebované.

Steroidy a podobné sajrajty patří do jiné kategorie. Třeba když si píchají olej do svalů a myslí si, jací to jsou frajeři, že mají svaly větší než stehno. Přitom je to jenom oteklej hnus a ruka se po čase bude muset amputovat.

Zlatý

Posilovny nesnáším taky.Ale jak píše gecco - fyzicky lépe..............pokud cvičí ROZUMNĚ!

Zlatý

nemyslím si to, můj synovec chodí cvičit každý den steroidy ani
kreatin neužívá cvičení nepřehání, jen posiluje ramenní svaly a
rozumně, aby je měl větší než jeho taťka nic víc, to mu chválíme,
jinak by se cítil, jako třasořitka :-D

Bronzový

ničia si ho hneď niekoľkými spôsobmi:

1. ketóza je otrava, ničí orgány....nárazové precpávanie sa sacharidmi je tiež zlé
2. aj tí, ktorí jedia sacharidy, ale prepchávajú sa bielkovinami, si za pár rokov zničia obličky a črevá
3. extrémne cvičenie nielenže ničí kĺby a srdce ale hlavne imunitu....pokojne môžu dostať nejakú autoimunitnú pliagu alebo rakovinu
4. bigorexia je normálna psychická choroba a môže sa skončiť tragicky.....pre obeť aj pre okolie, ak sa obeť dostane k steroidom a nejakej zbrani (viem o všetkých tragédiách, ktoré tam máte....des a hrôza)

takže....rovnako ako morbídne obézni, alkáči a fajčiari....ničia seba a neskôr aj iných (minimálne štátne zdravotnícctvo a čas lekárov, ktorí sa majú venovať tým, čo sú chorí nie vlastnou vinou)

Pokročilý

Přísloví praví: Pravidelným sportem k trvalé invaliditě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.