jaymes

Je pravda, že fitkaři si ničí tělo?

Je pravda, že kluci co hodně posilují v posilovnách a žijí tím, tak budou mít problémy, že třeba v padesáti budou mít zničené klouby a pokud berou steroidy a kreatin, tak jim třeba v později praskne sval?

Já neposiluju, nenávidím to všechno, tak mě zajímá, jestli na tom budu v padesáti lépe než oni, kteří se mi teď smějou.

Nejlepší odpověď
gecco

Je pravděpodobné, že fyzicky lépe na tom bude ten, kdo cvičí – pokud cvičí rozumně…
😉

Další odpovědi
Löwe

Ano, tělo bude více opotřebované.

Steroidy a podobné sajrajty patří do jiné kategorie. Třeba když si píchají olej do svalů a myslí si, jací to jsou frajeři, že mají svaly větší než stehno. Přitom je to jenom oteklej hnus a ruka se po čase bude muset amputovat.

hanny 2

Posilovny nesnáším taky.Ale jak píše gecco – fyzicky lépe.........­.....pokud cvičí ROZUMNĚ!

briketka10

nemyslím si to, můj synovec chodí cvičit každý den steroidy ani
kreatin neužívá cvičení nepřehání, jen posiluje ramenní svaly a
rozumně, aby je měl větší než jeho taťka nic víc, to mu chválíme,
jinak by se cítil, jako třasořitka 😁

Šidlo

ničia si ho hneď niekoľkými spôsobmi:

  1. ketóza je otrava, ničí orgány…nárazové precpávanie sa sacharidmi je tiež zlé
  2. aj tí, ktorí jedia sacharidy, ale prepchávajú sa bielkovinami, si za pár rokov zničia obličky a črevá
  3. extrémne cvičenie nielenže ničí kĺby a srdce ale hlavne imunitu…pokojne môžu dostať nejakú autoimunitnú pliagu alebo rakovinu
  4. bigorexia je normálna psychická choroba a môže sa skončiť tragicky.....pre obeť aj pre okolie, ak sa obeť dostane k steroidom a nejakej zbrani (viem o všetkých tragédiách, ktoré tam máte…des a hrôza)

takže…rovnako ako morbídne obézni, alkáči a fajčiari…ničia seba a neskôr aj iných (minimálne štátne zdravotnícctvo a čas lekárov, ktorí sa majú venovať tým, čo sú chorí nie vlastnou vinou)

dr.luha

Přísloví praví: Pravidelným sportem k trvalé invaliditě.