JackkcaJ

Je pravda, že do cigaret dávají látky, které zvyšují závislost ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Blbost, nikotin je návykový dost. Není potřeba tam cokoliv jiného přidávat.

Další odpovědi
Drap

Říká se to, ovšem skutečnou pravdu se zřejmě nikdy nedozvíme.

suaeda

Ano. Četl jsem před časem, že v 50 a v 60 letech přidávaly tabákové koncerny v USA do tabáku látky, které urychlovaly závislost na nikotinu. Člověk se stal daleko rychleji závislejší na nikotinu. Později to prasklo a byly z toho i nějaké postihy. Jak to je nyní a co přimíchávají v Kutné Hoře do tabáku nevím.