England1522

Je pravda že děti v Hitleru-jugenu mohli mít pohlavní styk z dívkou v 13 či 14 letech.

Nejlepší odpověď
annas

Že to zřejmě není pravda, svědčí úryvek z článku o mládežnických organizacích, které vystupovaly proti Hitlerjugend.

„Roku 1941 si jeden instruktor Hitlerjugend povzdechl: "Každé dítě ví, kdo jsou Kittelsbašští piráti. Jsou všude, člověk by řekl, že jich musí být víc než samotných Hitlerjugend. Všichni se dobře znají a drží při sobě. Nebojí se ani patrol Hitlerjugend, které s klidným svědomím kdykoli zmlátí. S ničím nesouhlasí a nechodí do práce.“. Většina gangů byla teritoriální povahy a právo vstupovat do nich měly i dívky. Tyto skupiny se tedy stávaly nejen alternativou k Hitlerjugend, ale i k přísně oddělenému dívčímu mládežnickému hnu­tí.

Právě v těchto pirátských skupinách si mnozí mladí Němci odbývali první sexuální zkušenosti, neboť v Hitlerových mládežnických organizacích podléhal sex přísným tabu."

Dále
http://www.an­tifa.cz/conten­t/mladez-proti-hitler-jugend

Další odpovědi
Drap

Myslím že ne, ale stát se to jistě několikrát mohlo. Nakonec děje se to přece i dnes. A obzvláště za války se dost často zákony i morálka porušují.