slipknotak

Je pravda, že cvičení se nezbavíte špeku na břiše ?

Já osobně dost aktivně sportuji ale miluji jídlo a mám špek někdo mi říkal že se ho zbavím pouze dietou je to pravda ?

Nejlepší odpověď
casey

No zalezi na dennim rezimu tj. poctu jidel/den, kaloricka a nutricni hodnota. Znam lidi, kteri nesnidaji, nacpou se k obedu, veceri a tloustnou.Pritom dohromady snedi mene, nez by meli. Jestlize jak pisete aktivne sportujete, tak uz asi nic jineho nez omezit stravu nezbyva. Ale neni mysleno trpet hlady. Zadne drasticke diety. To sice zhubnete, ale pak se kila vrati zpet. Idealni ubytek vahy je 0,5 az 1kg/tydne. Je treba jist idealne 6× denne mensi porce, dodrzovat pitny rezim (ne colu atd.), vyhnout se sladkemu, tucnemu, smazenemu, vice zeleniny. Hodne zdaru

Další odpovědi
venkovan

To není pravda. Dej si špek na břicho a udělej několik dřepů, sklapovaček, kliků a uvidíš, že za chvilku tam nebude.
Ale podle mne špek je lepší položit na rozpálenou pánvičku, na chleba, prošpikovat bažanta (ptáka, ne nemocniční vybavení) apod.