Stingo

Je pravda, že banky, kde se neplatí žádné poplatky to dlouho nevydrží?

viděla jsem nějakou zprávu v TV, kde to kdosi tvrdil, že prý v zahraničí se běžně platí. Tak nevím, jestli to byl názor nějakého bankéře z České spořitelny nebo jiné takové banky.
Doplňuji:
Ten nesmysl prezentovali v TV a ne já…

Odpovědi
gecco

Ne, není to pravda…

…"viděla jsem "… – no, tak příště koukej i na podrobnosti a na kontext… – takto tady prezentuješ naprostý nesmysl…

Záleží na portfoliu produktů a portfoliu klientů…

Jsou světově úspěšné banky, které

  • nemají žádné klienty
  • nepožadují žádné (přímé) poplatky

A jo – „v zahraničí“ je běžné za služby platit…

Doplňuji:
…„Ten nesmysl prezentovali v TV a ne já.“…
Já nepsal, že to nemáš prezentovat – ale že to máš vnímat v kontextu… VNÍMAT, CHÁPAT…
___
Ano – jsou banky, které nevyžadují poplatky… – ale jaké mají klienty a jaký objem obchodů a jaké portfolio služeb??
Ano – jsou banky, které vyžadují poplatky – ale jaké mají klienty a jaký objem obchodů a jaké portfolio služeb??
___
To, co ´odpověděl´ POSTCD – jistě, podnikatelé (i banky) se snaží nalákat klienty s vírou, že jejich nyní zdarma poskytnuté služby ti klienti posléze zaplatí…
„SLEVA“ v super/hyper?? – to je to ´samé´… Šmé…
To, co ´odpověděl´ POSTCD – „že si to mohou dovolit“ – nesmysl – každý chce vydělávat…
V tomto konextu jde jen o marketing…
___
😉

postcd

podle mě takové banky poskytují úvěry (hypotéky), které jim vydělávají tolik aby si mohli dovolit poskytovat elektronický účet, na kterém jsou základní operace bez poplatků.

lexx

není…nevěř všemu co se plácá v TV, je to účelová lež, nic víc